Jsme tu s Vámi od roku 1999

 

ISO certified company 9001:2008 | 14001:2004 (2008 – 2014)

 

1999

Začíná prodej profesionálních bezpečnostních alarmů, výpočetní techniky (VT) včetně montáže a uvedení do provozu (UP). Nabízíme elektronické zabezpečovací systémy (EZS) a kamerové systémy (CCTV) vč. registrace na Úřad pro ochranu osobních údajů (UOOU) do nekomerčních objektů (chaty, domy, byty) a do komerčních objektů (prodejny, sklady, kanceláře, výrobní haly atd.).

2000 - 2004

Do sortimentu postupně uvádíme naše výrobky jako jsou např. betonové koše, plechové vložky, servisní vozíky, nádoby na písek, nádoby na posypový materiál a další produkty pro údržbu komunikací. Městský mobiliář je také v našich rukách.
Dovážíme také veškeré ruční nářadí od firmy BAHCO, CARL WALTER, KNIPEX, STAHLWILLE. Nechybí ani servisní a stavební chemie značek Den Braven, DINITROL, TEROSON a LOCTITE.

2008

Zavedení normy ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004 pro předměty činnosti:       

1. Nákup a prodej profesionálního nářadí a nářadí, chemických přípravků, spojovacích materiálů, kovových a betonových výrobků, výpočetní a digitální techniky.

2. Internetový obchod.

3. Prodej, kompletace a servis akvarijních zařízení.

Zavedením norem ISO se firma se rozdělila na tři DIVIZE: Výpočetní technika, elektrické opravy/instalace a EZS; Profesionální nářadí a městský mobiliář; Prodej, kompletace a servis akvarijních zařízení.

2009

Firma spustila nový e-shop na této webové adrese.
Od roku 2009 se tak většina obchodu realizuje prostřednictvím našeho elektronického portálu. Sortiment je aktualizován dle požadavků trhu. Také s cenami nezůstáváme pozadu. U profesionálního nářadí se držíme s cenami u samotného internetového dna.

2013

V tomto roce jsme se stali montážním partnerem firmy JABLOTRON ALARMS a.s. Z bohatého sortimentu alarmů na trhu v ČR nabízíme tedy jen produkty JABLOTRON.

2014

Získali jsme od TIČR Oprávnění ev. č.: 8011/2/14/EZ-M,O,Z-E2A k činnosti montáže, opravy a zkoušky elektrických zařízení v rozsahu E2A: zařízení s napětím do 1 kV střídavého (AC) nebo do 1,5 kV stejnosměrného (DC), včetně zařízení určených k ochraně před účinky atmosférické a statické elektřiny (hromosvodů) v prostředí bez nebezpečí výbuchu.
Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech. Došlo také k úpravě názvu společnosti a detailů v adrese vč. rozšíření živnostenského oprávnění.

2015

Otevíráme další divizi. Tato divize se bude zabývat pronájmem movitých věcí. Dále jsme navázali spolupráci se značkou HIKVISION a od tohoto roku prodáváme a montujeme kamerové systémy výhradně od tohoto výrobce. V letošním roce nás čekala obnova norem dle ISO 9001 a 14001, ale rozhodli jsme se normy neobnovovat, protože nastavené procesy dle výše uvedených norem u nás fungují dál a staly se pro nás rutinou. 

2016 - 2018

Pořizujeme k pronájmu další movitý majetek. Např. minibagry, přívěsné vozíky, ještěrky, servisní vybavení atd.

2019

Spuštěna nová podoba e-shopu.

2020-2022

Doba Covidová... jsme tu stále s vámi, sice jen on-line, ale jsme tu  :-)

2023

Začínáme s montážemi technologie LOXONE do chytrých domů. Ucelený systém chytré domácnosti a automatizaci budov. Osvětlení, stínění, vnitřní klima, energie, přístup, multimédia, zabezpečení a další. K domácnosti přistupujeme komplexně a s širokým portfoliem produktů LOXONE. Chytrý dům nebo byt zakládáme na dokonalém sladění všech produktů a funkcí. Jen tak naplno rozvinete a využijete potenciál moderní chytré domácnosti.

2024

V tomto roce se chystáme stavět FVE pro domácnosti.

Za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností z našich stránek a pro správné fungování e-shopu, tato stránka používá cookies. 

Souhlasím